KULLANIM KOŞULLARI

Kullanım Koşulları

Aksi belirtilmediği sürece, bu sitede yer alan bilgilerin telif hakkı KARTAL AMBALAJ´ya (Bu metinde "KARTAL AMBALAJ" olarak kullanılacaktır) aittir.

KARTAL AMBALAJ internet sitesi içeriği ve malzemeler telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır.

Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, site içeriğindeki tüm materyaller, yazı, makale, görüntü, döküman, fotoğraf, resim, ses, işaret ve sair fikir ürünleri Telif Hakları ile ilgili yasal mevzuat uyarınca korunmakta olup, KARTAL AMBALAJ ’in yazılı izni olmadıkça bu sitedeki hiç bir malzeme kopyalanamaz, değiştirilemez, çoğaltılamaz, yeniden yayınlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, dağıtılamaz. Site kullanıcısı KARTAL AMBALAJ internet sitesinde yer alan yazı, makale, görüntü, döküman, fotoğraf, resim, ses materyallerini silajwirap.istekobi.com internet sitesine bağlı kaldığı süre boyunca kullanma hakkına sahiptir. silajwirap.istekobi.com internet sitesinde yer alan her türlü yazı, makale, resim, ses ve diğer malzemeler izin almak ve referans göstermek şartıyla kullanılabilir.

KARTAL AMBALAJ internet sitesini ziyaret eden ve KARTAL AMBALAJ sitesindeki hizmetlerden yararlanan tüm kullanıcılar Kullanım Şartlarını´nı okumuş ve kabul etmiş sayılır.
©2019 - KARTAL AMBALAJ. Tüm Hakları Saklıdır. TTKobi Hazır Web Sitesi